October 2016

Ellie Signed Guitar for Bright Pink

29. october 2016 at 15:02 | EllieGDaily |  Photogallery Updates

APPEARANCES > 2016 > OCTOBER 18TH - ELLIE SIGNED GUITAR FOR BRIGHT PINK [4x]

Ellie Goulding vydražila růžovou kytaru se svým podpisem, která měla za cíl zvýšit podvědomí o rakovině prsu a pomoct lidem s tímto onemocněním. Kytara byla prodána za 12 000 Kč.

VIDEO: Niall Horan - Who would you rather?

29. october 2016 at 14:48 | EllieGDaily |  News and Information
Bývalý člen Niall Horan kapely One Direction byl nedávno hostem v pořadu The Ellen Degeneres Show. Ellen mu dala na výběr několik celebrit, s kým by šel na rande a k závěru vyhrála Ellie. Na video se můžete podívat níže. (Ellie od 1:26)


Ellie for Streets of London 2016

29. october 2016 at 14:39 | EllieGDaily |  News and Information

Dne 21. listopadu, Ellie Goulding vystoupí na koncertě, který se koná pro podporu bezdomovců v ulicích Londýna, k charitativní akci se připojilo několik velmi speciálních hostů.

Tato již třetí charita dává možnost fanouškům Ellie Goulding sledovat její performance v Royal Albert Hall. Večer bude obsahovat řadu speciálních hostů, lineup bude brzy oznámen.

"Jsem tak nadšená, že se mohu podílet na již třetí akci v ulicích Londýna. Miluju řešit problematiku bezdomovectví, cítím se tak silně, žemohu dosáhnout změn k lepšímu životu. Máme zodpovědnost pomáhat a vytvořit více soucitu pro lidi, jejichž životy vzaly špytný tah a kteří z jakéhokoliv důvodu se ocitnou na ulici." Ellie Goulding