Dougie Poynter supports exhausted ex-girlfriend Ellie Goulding

7. august 2016 at 9:32 | EllieGDaily |  News and Information

McFly baskytarista se rozešel se zpěvačkou v březnu, ale jsou si stále neuvěřitelně blízko.

Dougie Poynter podporuje vyčerpanou Ellie Goulding během svého pracovního volna.

Army hitmaker zrušil dvě představení v Lotyšsku a Anglii v pátek poté, co ji bylo diagnostikováno vyčerpání a v tom se k ní obrátil ex-přítel, se kterým se rozešla v březnu tohoto roku - pro "pohodli".

Pár byl spatřen minulý týden na akci, kde se promítal dokument a zdroj The Sun uvedl:

"Ellie seděla vedle Dougieho při promítání dokumentárního filmu Racing Extinction, který ona podporuje. Je to opravdu těžké období, Ellie byla velmi emocionální kdy se zhroutila v slzách. Objal jia držel ji celou dobu dokud oba neopudtili místnost promítání a odešli do hospody vedle".

Ellie tento rok odhalila, že si dá pauzu od hudby na jeden celý rok co skončí její Delirium turné aby se mohla vypořádat s žalem ohledně rozchodu s McFly basistou. Zpěvačka tento vztah dříve popsala jako nedokončený příběh.

Na otázku, zda by se mohli k sobě vrátit odpověděla:

"Možná, doufám v to, máme něco mezi sebou zvláštního a myslím, že ostatní lidé to také vidí - moji přátelé to vidí, moje rodina to vidí… Ale myslím, že některé věci jsou tak nějak nedokončené, nědokončený příběh… doufám. Je to skutečný klenot, je skvělý a má hodně práce, stejně jako já, je to skvělý člověk."

Dougie také přiznal, že stále miluje blonďatou krásku a nevyloučil shledání, ale připouští, že zjistil, že je to "těžké", protože museli strávit tolika času od sebe. Řekl:

"Milujeme se moc, jsme nejlepší přátelé a byl jsem na Coachella, byli jsme tak se svými přáteli. Bylo to opravdu cool. Všechno je naprosto v pořádku… Je to jedna z nejúžasnějších lidí, které jsem kdy potkal. LAe právě teď je to těžké. Jsem teď svobodný. Chci se věnovat herectví v LA a nejspíš tam nějaký čas zůstanu. V LA jsem šťastný."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 roxanne roxanne | Web | 14. august 2016 at 20:43 | React

To jsem nevěděla že se rozešli, to mě mrzí! Snad je Ellie v pohodě a nezabrání jí to v psaní nových písní, ale spíš naopak. Pauzu jí ale schvaluju, nic se nemá přehánět, pak se hroutí vyčerpáním..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama