August 2016

Music video for Still Falling For You will be tomorrow!

25. august 2016 at 18:20 | EllieGDaily |  News and Information

Mám pro vás skvělou zprávu! Minulý pátek vyšla zcela nová píseň Still Falling For You, kterou Ellie nahrála pro velmi očekávaný film Bridget Jones's Baby. Ellie před pár minuty aktualizovala svůj stav na facebookových stránkách, že videoklip k písničce vyjde už zítra na Vevo! Kdo se těší? :)

Remix Magazine 2016 #2

22. august 2016 at 20:28 | EllieGDaily |  Photogallery Updates

Jak jsem psala v minulém článku, Ellie nafotila photoshoot pro magazín Remix. Fotografie jsou opravdu dokonalé, můžete si je prohlédnout v galerii blogu. Později přidám článek z oficiální stránky magazínu Remix.


PHOTOSHOOTS > 2016 > REMIX MAGAZINE 2016 [10x]


MAGAZINE SCANS > 2016 > JULY 2016 - REMIX MAGAZINE [1x]

VIDEO: Still Falling For You

22. august 2016 at 20:13 | EllieGDaily |  Videos
Očekávaná písnička pro film Bridget Jones's Baby byla vypuštěna na internetu a už láme rekordy po světě. Je to zase trochu něco jiného, ale určitě bude ještě více pozitivně oceněná než Love Me Like You Do. Já jsem z písničky nadšená, co vy?


VIDEO: Intro from Delirium in the new movie trailer for Resident Evil

16. august 2016 at 17:29 | EllieGDaily |  News and Information
Většina filmů obsahuje soundtrack písniček od Ellie a nový film Resident Evil: The Final Chapter nesmí chybět. Do nového traileru bylo použito Intro z alba Deliria. Líbí se mi jak písničku použili, jsem ráda že Ellie nazpívala i tuto odlišnou ode všech. Podle dalších informací toto Intro bylo použito i na zahajovacím ceremoniál Olympijských her 2016.


Dougie Poynter supports exhausted ex-girlfriend Ellie Goulding

7. august 2016 at 9:32 | EllieGDaily |  News and Information

McFly baskytarista se rozešel se zpěvačkou v březnu, ale jsou si stále neuvěřitelně blízko.

Dougie Poynter podporuje vyčerpanou Ellie Goulding během svého pracovního volna.

Army hitmaker zrušil dvě představení v Lotyšsku a Anglii v pátek poté, co ji bylo diagnostikováno vyčerpání a v tom se k ní obrátil ex-přítel, se kterým se rozešla v březnu tohoto roku - pro "pohodli".

Pár byl spatřen minulý týden na akci, kde se promítal dokument a zdroj The Sun uvedl:

"Ellie seděla vedle Dougieho při promítání dokumentárního filmu Racing Extinction, který ona podporuje. Je to opravdu těžké období, Ellie byla velmi emocionální kdy se zhroutila v slzách. Objal jia držel ji celou dobu dokud oba neopudtili místnost promítání a odešli do hospody vedle".

Ellie tento rok odhalila, že si dá pauzu od hudby na jeden celý rok co skončí její Delirium turné aby se mohla vypořádat s žalem ohledně rozchodu s McFly basistou. Zpěvačka tento vztah dříve popsala jako nedokončený příběh.

Na otázku, zda by se mohli k sobě vrátit odpověděla:

"Možná, doufám v to, máme něco mezi sebou zvláštního a myslím, že ostatní lidé to také vidí - moji přátelé to vidí, moje rodina to vidí… Ale myslím, že některé věci jsou tak nějak nedokončené, nědokončený příběh… doufám. Je to skutečný klenot, je skvělý a má hodně práce, stejně jako já, je to skvělý člověk."

Dougie také přiznal, že stále miluje blonďatou krásku a nevyloučil shledání, ale připouští, že zjistil, že je to "těžké", protože museli strávit tolika času od sebe. Řekl:

"Milujeme se moc, jsme nejlepší přátelé a byl jsem na Coachella, byli jsme tak se svými přáteli. Bylo to opravdu cool. Všechno je naprosto v pořádku… Je to jedna z nejúžasnějších lidí, které jsem kdy potkal. LAe právě teď je to těžké. Jsem teď svobodný. Chci se věnovat herectví v LA a nejspíš tam nějaký čas zůstanu. V LA jsem šťastný."

Ellie Goulding cancels Adelaide and Perth

7. august 2016 at 8:45 | EllieGDaily |  News and Information

Britská popová hvězda Ellie Goulding zrušila data ve městech Adelaide a Perth v nadcházejících koncertech součástí turné po Austrálii.

V případě zrušení koncertu Adelaide dne 10. října a show v Perth 12. října jsou důsledkem "nepředvídaného neplánovaného konfliktu", uvádí v prohlášení australští promotéři Frontier Touring.

"Frontier Touring se upřímně omlouvá všem postiženým tímto zrušením" uvádí se v prohlášení.

Pět zbývajícíh dat po australském a novozélandském turné bude pokračovat podle plánu, počínaje dnem 29. září v Christchurch.

Delirium 2015

6. august 2016 at 18:01 | EllieGDaily

Delirium je třetí studiové album anglické zpěvačky Ellie Goulding, vydané dne 6. listopadu 2015 společností Polydor Records. Delirium znamená akutně narušený stav mysli, charakterizované neklidem, iluzemi a nesoudržností vyskytující se v opilosti, horečce a dalších poruchách. Kritici mají na album obecný dojem, dva pohledy na originalitu. Album se vyšplhalo na 3. místo v UK Albums Charts a US Billboard 200, tím Ellie trhla rekord v těchto zemích, v prvním týdnu prodeje. Album obsahuje tři oficiální singly: On My Mind, Army, Something In The Way You Move.

V rozhovoru pro britský magazín The Sun Ellie oznámila, že album by mohlo být inspirované přírodou, protože miluje sledování dokumentů o přírodě, které uvádí především David Attenborough, který má podle ní úžasný hlas. Toto bylo také prokázané ve VIBE rozhovoru. Ellie říká, že by chtěla psát o opravdovém bytí inspirovaném Kate Bush. Dále uvedla, že její písně a alba mají hodně prvků o vztazích a rozchodech a cítí, že by album mohla dokončit odlišně. "V tuto chvíli se opravdu hodně zajímám o vědu a přírodu, čtu o počátku vesmíru a také sledujju dokuemnty Davida Attenborough - jeho hlas a znalosti jsou úžasné, kdybych mohla využít jeho hlas v mé hudbě, bylo by to úžasné." Album má konkrétní téma, není to směť náhodných písniček. Psaní alba začlo v roce 2014, ikdyž v tuto dobu tvrdila, že na psaní nové hudby není připravena. Ellie dále řekla pro The Sun, že ráda nosí volné pohodlné oblečení, když se dostane do studia.

Ellie uvedla, že album je orientováno spíše na pop muziku než předchozí alba. "Jedna moje část povahy toto album považuje za experiment, aby to bylo velké pop album, chtěla jsem aby to bylo na jiné úrovni než předchozí."

On My Mind bylo vydáno dne 17. září 2015. Píseň dostala pozitivní recenze a ohledně prodeje je taktéž úspěšná, dosáhla TOP 10 v Austrálii, Kanadě, Nový Zéland a Velká Británie a s číslem 13 v Billboard Hot 100.

Army byla zveřejněna v rozhlasu ve Spojeném Králoství dne 9. ledna 2016 jako druhý singl alba. V Americe se do rádií dostala 19. dubna 2016.

Třetí singl z alba Something In The Way You Move ovlivnil rádia v USA dne 19. ledna 2016.

Dne 23. března píseň Keep On Dancin byla potvrzena jako čtvrtý ofociální singl z alba.

Delirium dostalo obecně pozitivní ohlasy od hudebních kritiků.

Seznam skladeb

1. Intro (Delirium) 01:54
2. Aftertaste 03:46
3. Something In The Way You Move 03:47
4. Keep On Dancin 03:46
5. On My Mind 03:33
6. Around U 03:17
7. Codes 03:16
8. Holding On For Life 04:15
9. Love Me Like You Do 04:12
10. Don't Need Nobody 03:33
11. Don't Panic 03:16
12. We Can't Move to This 03:28
13. Army 03:57
14. Lost and Found 03:36
15. Devotion 03:46
16. Scream it Out 03:09

Deluxe Edition

17.The Greatest 3:31
18.I Do What I Love 2:51
19.Paradise 3:44
20.Winner 3:20
21.Heal 4:52
22.Outside 3:47

Target Edition

23.Powerful 3:36
24.Let It Die 3:41
25.Two Years Ago 4:01

GALERIE | KUPUJ ALBUM | POSLECHNI ALBUM

REMIX MAGAZINE 2016

3. august 2016 at 20:05 | EllieGDaily |  Photogallery Updates

Skvělá zpráva, Ellie nafotila nový photoshoot pro magazín Remix pro číslo na měsíc září! Doufám, že se postupně začne objevovat více fotek, photoshoot vypadá dobře. Na fotce je Ellie vyfocená s editory magazínu Steven Fernandez a Tim Phin.


PHOTOSHOOTS > 2016 > REMIX MAGAZINE 2016 [1x]

JULY 31ST - LOLLAPALOOZA FESTIVAL, CHICAGO

3. august 2016 at 19:55 | EllieGDaily |  Photogallery Updates

Ellie koncem minulého měsíce vystupovala na letním festivalu Lollapalooza v Chicagu, který se koná každý rok a je to vždy velká událost. Zazněly tam písně z Deliria jako Somethind in the Way You Move. Níže si můžete prohlédnout kvalitní fotografie v galerii a podívat se na videa z koncertu