June 2016

VIDEO: I've Done Chamber

10. june 2016 at 10:46 | EllieGDaily |  Videos
Ellie nedávno ve studiu nahrála novou píseň s názvem I've Done Chamber. Níže si můžete poslechnout celou písničku, video obsahuje i text. Jako všechny písničky, tato je také dokonalá, moc se mi líbí.


Ellie Goulding: The fame and success was too intense

10. june 2016 at 10:40 | EllieGDaily |  News and Information

Pop kráska Ellie Goulding v rozhovoru hovoří o jejím rychlém a skalnatém výstupu ke slávě. Úspěchu a mediální pozornosti získala až příliš mnoho.

Ellie se na scénu dostala poprvé v roce 2010, kdy se po světě prodalo přes miliony desek a dokonce obdržela nominaci na cenu Grammy za hit Love Me Like You Do k filmu Fifty Shades Of Grey.

Nicméně za úsměvy a rozhovory se skrývaly záchvaty paniky. "Na začátku mé kariéry bylo vše velmi intenzimní a byl to velmi odlišný svět, pro mě jako venkovskou dívku" říká Ellie pro Daily Star Online. "Musela jsem to všechno přijmout, myslím, že je velmi snadné se dostat na místo, které je pro vás panické. Ale teď je všechno dobré, je to v pohodě." Na otázku jak přemohla svoji úzkost odpověděla: "Myslím, že hudbu můžu použít jako formu terapie, opravdu."

Ellie v současné době propaguje své album Delirium z roku 2015 po celém světě. ikdyž tomu bude už rok co nahrála poslední album, Ellie zatím nemá plány ohledně nových písniček. "Upřímně, nemám ponětí, kdy budu pracovat na nahrávání nových písniček. byla jsem ve studiu pro jinou práci ale ne pro celé album. Nahrála jsem několik spoluprácí a několik věcí je v jednání, ale právě teď jsem na turné."

GALLERY UPDATE: DELIRIUM TOUR 2016

9. june 2016 at 20:00 | EllieGDaily |  Photogallery Updates

Ellie začátkem roku vyrazila na turné Delirium po Evropě a nyní mám zde photoshoot focený ze zákulisí turné.

PHOTOSHOOTS > 2016 > DELIRIUM TOUR 2016 [6x]