Interesting Facts #5

22. january 2015 at 14:52 | Linda |  Facts

1. Je vegetariánka. Ellie to o sobě řekla po 6 měsících stravy vegetariánů. "Předtím jsem měla rovnej zadek a neměla jsem žádná prsa. Jsem teď víc zženštělá. Se svým tělem jsem si teď víc jistější. Mám břicho, prsa a zadek."
2. Byla objevena v pěvecké soutěži na střední škole. Jako studentka na Universtity of Kent, Ellie objevil Jamie Lillywhite v talentové show. Odešla z vysoké školy do Londýna, kde s jejím novým manažerem Jamie Lillywhite budovala kariéru v hudebním průmyslu.
3. Hraje na několik hudebních nástrojů. Se zpěvem Ellie také může hrát ještě na kytaru, bicí a klarinet. Na klarinet se učila ve věku 9 let. Poté se sama začala učit na kytaru ve věku 14 let - původně chtěla zapůsobit na chlapce.
4. Má ráda fitness - vždy tomu tak ale nebylo. "Když jsem byla teenager, hodně jsem kouřila a pila, byla jsem buclatá jako v gotickém slohu. Žila jsem hodně pro hudbu, ale dát dohromady hudbu a sport, to nešlo. Buďto jedno, nebo druhé. Ke konci jsem si udělala čas a přišla na to, jak tyto dvě věci spojit." Když jí bylo 18, jednoho rána se probudila a rozhodla se jít běhat. "Jako Forest Gump" vtipkuje. Zpěvačka také provádí jógu, box, gymnastiku a různé formy kardio.
5. Má temnou stránku. V roce 2009, když se její kariéra rozjížděla plným proudem, Ellie začla trpět záchvaty paniky, bušení srdce a měla chorobné myšlenky. Tak se dostala do bodu, kdy nechtěla opouštět svůj dům. Ellie se podle terapeuta bála objevit sama sebe.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama