January 2015

VIDEO: Ellie Goulding - Love Me Like You Do (Official Music Video)

22. january 2015 at 15:39 | Linda |  Videos

Jak jsem v předešlém článku psala, Ellie slibovala video k písni Love Me Like You Do a dnes se videoklip objevil! Videoklip miluju, líbí se mi jak jsou všechny ty scény propojené a jak Ellie tančí. Ellie sama řekla, že je to snad její nejoblíbenější videoklip, který kdy natočila. Připomínám, že písnička patří k soundtracku filmu Fifty Shades Of Grey.


VIDEO: Ellie Goulding - Love Me Like You Do

22. january 2015 at 15:14 | Linda |  Videos

Před několika dny rozhlasová stanice Capital FM hrála poprvé píseň Love Me Like You Do, píseň v podání Ellie Goulding pro filmovou adaptaci bestselleru Fifty Shades Of Grey. Píseň byla napsána velkými jmény Tove Lo a Max Martin.

Ellie poděkovala přes svůj twitter za pozitivní komentáře k nové hudbě a oznámila, že hudební video vyjde co nejdříve. Na film se můžete jít podívat do kin už od příštího měsíce v únoru a dokonce jsem slyšela, že už si můžete v kinech rezervovat místo.


Ellie's album as one of the most anticipated 2015

22. january 2015 at 15:05 | Linda |  News and Information

Ellie Goulding je zcela připravená na vydání svého třetího alba, ale zatím fanouškům nic neprozradila. Zpěvačka je uvedena v několika seznamech, kde je zmiňována jako nejočekávanější pro rok 2015.

Billboard
Její hlas slyšíme neustále v rádiu, ale Goulding nevydala žádné nová album od posledního alba Halcyon z roku 2012. V listopadu minulého roku odhalila, že nové písně jsou na cestě. Jediného co prozradila je, že album vyjde tento rok 2015.

Capital FM
zatím co není znám datum vydání ani název alba, pověsti o nových písničkách vyšli na konci roku 2014 a my se hrozně těšíme.

MTV
Nemáme na mysli, že jste se zastavila, od alba Halcyon uběhly téměř tři roky. Těšíme se na album.

Interesting Facts #5

22. january 2015 at 14:52 | Linda |  Facts

1. Je vegetariánka. Ellie to o sobě řekla po 6 měsících stravy vegetariánů. "Předtím jsem měla rovnej zadek a neměla jsem žádná prsa. Jsem teď víc zženštělá. Se svým tělem jsem si teď víc jistější. Mám břicho, prsa a zadek."
2. Byla objevena v pěvecké soutěži na střední škole. Jako studentka na Universtity of Kent, Ellie objevil Jamie Lillywhite v talentové show. Odešla z vysoké školy do Londýna, kde s jejím novým manažerem Jamie Lillywhite budovala kariéru v hudebním průmyslu.
3. Hraje na několik hudebních nástrojů. Se zpěvem Ellie také může hrát ještě na kytaru, bicí a klarinet. Na klarinet se učila ve věku 9 let. Poté se sama začala učit na kytaru ve věku 14 let - původně chtěla zapůsobit na chlapce.
4. Má ráda fitness - vždy tomu tak ale nebylo. "Když jsem byla teenager, hodně jsem kouřila a pila, byla jsem buclatá jako v gotickém slohu. Žila jsem hodně pro hudbu, ale dát dohromady hudbu a sport, to nešlo. Buďto jedno, nebo druhé. Ke konci jsem si udělala čas a přišla na to, jak tyto dvě věci spojit." Když jí bylo 18, jednoho rána se probudila a rozhodla se jít běhat. "Jako Forest Gump" vtipkuje. Zpěvačka také provádí jógu, box, gymnastiku a různé formy kardio.
5. Má temnou stránku. V roce 2009, když se její kariéra rozjížděla plným proudem, Ellie začla trpět záchvaty paniky, bušení srdce a měla chorobné myšlenky. Tak se dostala do bodu, kdy nechtěla opouštět svůj dům. Ellie se podle terapeuta bála objevit sama sebe.

Halcyon is the best selling album of 2014 in the UK

22. january 2015 at 14:33 | Linda |  News and Information

V novém roce 2015 Official Charts UK vydal seznam nejprodávanějších britských sólových alb. Ellie Goulding s jejím druhým studiovým albem Halcyon patří mezo top 15 nejprodávanějších alb. Níže se můžete podívat na seznam. Na to, že album bylo vydáno v roce 2012 je to podle mě velký úspěch.

1. X by Ed Sheeran
2. In The Lonely Hour by Sam Smith
3. Wanted On Voyage by George Ezra
4. Caustic Love by Paolo Nutini
5. Ghost Stories by Coldplay
6. A Perfect Contradiction by Paloma Faith
7. Four by One Direction
8. Never Been Better by Olly Murs
9. The Endless River by Pink Floyd
10. III by Take That
11. 1989 by Taylor Swift
12. Halcyon by Ellie Goulding
13. Blue Smoke by The Best Of Dolly Parton
14. Partners by Barbra Streisand
15. Girl by Pharrell Williams

Ellie is part of Fifty Shades Of Grey Soundtrack

22. january 2015 at 14:26 | Linda |  News and Information

S minulým rokem přišlo i rozplánování projektů celebrit pro nový rok 2015 a stránka Interscope nás o nových projektech informuje.

Ellie Goulding má na svém seznamu připsanou novou píseň Love Me Like You Do, která bude patřit do soundtracku velmi očekávaného filmu Fifty Shades Of Grey! Tato píseň podle informací by měla být hlavní pro tento film. Do kin na Fifty Shades of Grey můžeme zamířit příští měsíc v únoru.

VIDEO: Calvin Harris ft. Ellie Goulding at BBC Music Awards 2014

22. january 2015 at 14:09 | Linda |  Videos

Ellie společně s DJ Calvinem Harrisem poprvé živě uvedli píseň Outside na předávání cen BBC Music Awards. Ellie vystupuje od 2:00.