October 2014

Bacardí Triangle: Big show is coming

30. october 2014 at 17:58 | Linda |  News and Information

Barman Tom Walker pokládá otázky Ellie ohledně jejího nového nadcházejícího alba a nadcházející akci Bacardi Triangle. Zároveň ji také učí, jak správně namíchat koktejl Cuba Libre na slunném ostrově Bermuda Triangle.

"Určitě jsem mnohem vyspělejší a myslím si, že jsem více světová. Setkala jsem se s tolika lidmi a viděla tolik věcí, že by bylo nemožné, aby se něco z toho neobjevilo na mém albu."

Na tomto koncertu uvidíme také Calvina Harrise, takže se možná můžem těšit na první zazpívání písně Outside, a Kendricka Lamara. Velká show začíná dnes a končí 2. listopadu. Další informace zde. Níže Ellie zaslala první fotografii z hotelu na svůj Instagram, takže Ellie a její parta už jsou na místě v 5 hvězdičkovém hotelu.
MISCELLANEOUS > VARIOUS > PERSONAL & FANS PHOTOS [1x]

"1% z Bacardi party"

New photos for Paris Match 2013

29. october 2014 at 19:38 | Linda |  Photogallery Updates

Na internetu se objevily nové fotografie z photoshootu pro Paris Match, který Ellie nafotila koncem roku 2013. V galerii si můžete prohlédnout fotografie z photoshootu a ze zákulisí při focení.

PHOTOSHOOTS > 2013 > PARIS MATCH 2013 [+ 2x]


PHOTOSHOOTS > BACKSTAGE > PARIS MATCH 2013 [2x]

New photo from the recording music video Outside

28. october 2014 at 22:31 | Linda |  Photogallery Updates

Objevila se jedna nová, sice nekvalitní fotografie, ale můžeme vidět nový záběr z videoklipu pro novou píseň Outside Calvina Harrise ve spolupráci s naší Ellie. Hrozně se těším na videoklip, doufám, že se objeví další fotky a pak upoutávky. Kdo se těší? :)

MUSIC > OTHER PROJECTS > CALVIN HARRIS - OUTSIDE (FEAT. ELLIE GOULDING) 2014 > BEHIND THE SCENES [1x]

Gallery Design #1

28. october 2014 at 19:36 | Linda |  Past Layouts
Dnes jsem celý odpoledne proseděla nad novým designem pro galerii, protože předešlé vzhledy se mi nelíbily. U aktuálního jsem si dala opravdu záležet, když už nový design, tak pořádný. :D Jinak kdo by si chtěl sám nakódovat galerii, doporučuji stránku jakpsatweb.cz, podle které sem se řídila. :) Budu ráda za každé zhlednutí fotek v galerii!! :D


Kontrola Affiliates

27. october 2014 at 12:02 | Linda |  Site and Info

Včera jsem se dívala do seznamu spřátelených stránek a asi krom 5 blogů jsou všichni neaktivní, nebo sem nechodí. Já vím, že vás neobíhám, ale já spíš jedu na to, že jak vy chodíte ke mě, tak já k vám. ;) Mohou se zapsat i blogy, se kterýma spřátelená nejsem. Kontrola trvá do 7.11. 2014.

► Jméno
► Blog
► Důvod (pro nové zájemce)

Gallery Updates #4

26. october 2014 at 14:02 | Linda |  Photogallery Updates

Objevily se nové fotky z photoshootu pro magazín Cosmopolitan z roku 2013. Jsou bohužel v nízké kvalitě, ale i přesto jsou dokonalé.

PHOTOSHOOTS > 2013 > COSMOPOLITAN MAGAZINE 2013 [14x]

Dále mám pro vás starší photoshoot z roku 2013, který se ale objevil až teď nedávno. Fotografie jsou pro The Observer. Tyto fotky byly pořízeny u Ellie doma v Londýně, jen tak pro zajímavost. :)

PHOTOSHOOTS > 2013 > THE OBSERVER 2013 [10x]

A na závěr jedna fotka z photoshootu pro magazín Bliss 2014. Těchto fotek na internetu je více, ale v horší kvalitě. Až se objeví v lepší, ihned je doplním.

PHOTOSHOOTS > 2014 > BLISS MAGAZINE 2014 [1x]

Ellie is back in London from Los Angeles

26. october 2014 at 13:29 | Linda |  Photogallery Updates

Po natáčení videoklipu s DJ Calvinem Harris byla Ellie viděna na letišti, kdy se vracela z Los Angeles zpět domů do Londýna. Další den Ellie v odpoledních hodinách si vyšla ven na oběd se svoji stylistkou a kamarádkou Cassandrou. Níže si můžete prohlédnout fotky.Ellie and Calvin Harris recording "Outside"

26. october 2014 at 13:02 | Linda |  Photogallery Updates

Calvin Harris hodně věří své nové písničce Outside z alba Motion, na které spolupracoval s Ellie Goulding. Nedávno byli viděni v Los Angeles, když natáčeli společně nový videoklip k této písničce! Jsem hrozně ráda, že Ellie bude mít nový videoklip. V současné době je Outside na 10. místě v americkém žebříčku iTunes. Níže si můžete prohlédnout pár fotek z natáčení.

MUSIC > OTHER PROJECTS > CALVIN HARRIS - OUTSIDE (FEAT. ELLIE GOULDING) 2014 > BEHIND THE SCENES [3x]


VIDEO: Calvin Harris feat. Ellie Goulding - Outside [Audio]

20. october 2014 at 16:24 | Linda |  Videos
Dnes byla vydána nová písnička Outside od Calvina Harrise, který na ní spolupracoval s naší Ellie. Písnička pochází z jeho nového alba Motion, který vyjde na začátku listopadu. Písnička je nádherná, konečně má Ellie nějakou novou hudbu.

Dále se objevil název písničky, na které Ellie spolupracovala s Iggy Azaleou. Písnička se jmenuje Heavy Crown, ale zatím neníznámo datum vydání.


DJ Fresh about single Flashlight and Ellie

18. october 2014 at 18:39 | Linda |  News and Information

Stránka heatworld udělala rozhovor s DJ Fresh, kde DJ hovoří o spolupráci s Ellie a rozhodně nešetřil pochvalami. Hrozně se mi líbí, jak o Ellie mluví, vyznačila jsem to tučným písmem, rozhodně s ním souhlasím.

Pracoval s Girls Aloud a Ritou Orou a nyní pracoval s ellie Goulding na novém singlu. Píseň Flashlight původně z alba Halcyon Days byla nově zremixovaná a přináší nové prvky elektro a popu. "Vždycky jsme si mysleli, že to bude v pohodě jako písnička. Začli sme ji psát bve studiu s klavírem a kontrabas. Nikdy jsme neměli konflikt. Ellie je velmi talentovaná skladatelka, je reálná a skvělý člověk ke spolupráci - to je důležité pro muziku. Není to zpěvačka podporovaná X-Factorem. Není vyrobená. Vyrůstala na skládání. Dnes jsou všichni vyrobený a je vzácné najít někoho, kdo se prosadil jinak, bylo to skvělé s ní pracovat."


Gallery Updates #3

18. october 2014 at 18:18 | Linda |  Photogallery Updates

Mám zde por vás menší článek s aktualizací fotek do galerie. Jako první zde mám candids fotky Ellie a Dougieho, kdy opouštěli klub Ivy v Londýně.


Dále zde mám fotky ze včerejška z letiště, kdy Ellie s týmem dorazila do Los Angeles.


A na závěr zde mám opět plno osobních fotografiích, které Ellie posílá svým fanouškům na instagram. Ellie dokonce běžela maraton i v Paříži, škoda, že se objevily jen osobní fotky.

Miscellaneous > Various > Personal & Fans Photos [+23x NEW]

OCTOBER 12TH - In the half marathon in Hyde Park in London, UK

17. october 2014 at 19:32 | Linda |  Photogallery Updates

Jak už jsem zde několikrát psala, Ellie ráda běhá a když se jedná o nějakou akci s během, nesmí chybět. Ellie se nedávno zúčastnila půl maratonu Royal Parks Foundation. Zpěvačka dokončila běh za 1 hodinu a 42 minut v Hyde Parku.


Call or Delete Show 2014

17. october 2014 at 16:36 | Linda |  Photogallery Updates

Při poslední návštěvě ve studiích Rádia BBC 1, Ellie se zúčastnila jedné hry Call or Delete, která je součástí Radio 1 Breakfast Show. V této hře máte zavolat někomu ze svého mobilního seznamu nebo ho vymazat a něčím ho napálit. Ellie měla volat Dougiemu. Dougie je velkým fanouškem Johnnyho Deepa a Ellie se vymysliela, že se s ním potkala ve studiu. Je to srandovní, určitě si to poslechnětě. :D Dougie byl chudák celý nadšený. :D Kliknutím na obrázek si přehrajete poslech.


Photoshoots > 2014 > Call or Delete Show 2014 [1x]

OCTOBER 8TH - Arriving in a photographic studio in London, UK

17. october 2014 at 16:18 | Linda |  Photogallery Updates

Ellie byla brzo ráno viděna, když přijížděla do fotografického ateliéru v Londýně. Ellie nejspíš pracuje na své nové hudbě, tak k ní nejspíš fotila nový photoshoot, a nebo to bude photoshoot pro nějaký magazín.


I Need Your Love is nominated for Song of the Year at the BMI Awards

12. october 2014 at 16:56 | Linda |  Awards and Nominations

Během odpoledne MTV UK vydal seznam nominovaných umělců na "Píseň roku", ocenění na BMI v London Awards. Píseň I Need Your Love, spolupráce mezi Ellie a Calvinem Harrisem dostala také nominaci a soupeří s Avicci, Miley Cyrus a dokonce i proti spolupráci Taylor Swift a Ed Sheerana. Akce se bude konat 13. října v Londýně, takže oufám, že se Ellie zúčastní.

DON'T STOP THE PARTY - Pitbull feat. TJR
EVERYTHING HAS CHANGED - Taylor Swift feat. Ed Sheeran
FEEL THIS MOMENT - Pitbull feat. Christina Aguilera
FRIDAY NIGHT - Eric Paslay
GET LUCKY - Daft Punk feat. Pharrell Williams
I NEED YOUR LOVE - Calvin Harris feat. Ellie Goulding
LET HER GO - Passenger
NEXT TO ME - Emeli Sandé
WAKE ME UP - Avicci
WRECKING BALL - Miley Cyrus

VIDEO: Ellie Goulding Vegan Life

12. october 2014 at 16:33 | Linda |  Videos
Během posledního turné, jídelníček pro Ellie sestavovala Mary Mattern. Tento týden bylo propuštěno na internet video s názvem Zdravé stravování na turné, které zobrazuje Mary a Ellie během turné a jejich stravování. Ellie je veganka, takže nakupovali spíše zeleninu a ovoce.


OCTOBER 6TH - Arriving at The X Factor studios in London, UK

12. october 2014 at 16:22 | Linda |  Photogallery Updates

Ráno byla Ellie viděna, jak míří do studia pěvecké show The X-Factor. Podle stránek DailyMail bude Ellie jedna z mentorů, kdy bude pomáhat (posuzovat) se zpěvem a tancem.


New song by Ellie and Calvin is Outside

11. october 2014 at 20:26 | Linda |  News and Information

Nedávno se objevil seznam písniček a cover k novému albu Calvina Harrise. Album se jmenuje Motion a podle obrázku můžeme vidět, že nová písnička se jmenuje Outside. Těším se, až si poslechnu pícničku. :) Album by mělo být vydáno 4. listopadu.


VIDEO: Guinness Amplify meets Ellie Goulding

5. october 2014 at 12:16 | Linda |  Videos
Stránka Guinness Amplify zvěřejnila video, který ukazuje rozhovor a poté provedení písně All I Want. V rozhovoru Ellie mluví o jejích začátcích své kariéry a dává pár tipů pro začínající umělce. Písničku zazpívala opravdu dokonale, hrozně se mi líbí její provedení, takže doporučuji poslechnout.


Photos and video for new Nike commercial

4. october 2014 at 14:28 | Linda |  Photogallery Updates

Před několika týdny jsem vás informovala fotografiemi, které nám ukazovaly, že Ellie natáčí ve spolupráci se značkou Nike novou reklamu pro kampaň Just Do It. Níže si můžete prohlédnout fotografie a video. Fotky zatím nejsou v HQ, ale až se objeví, tak je ihned nahradím. ;) navštivte oficiální stránky zde.

Miscellaneous > Commercial > Nike 2014 > Promoshoot [11x]