September 2014

SEPTEMBER 26TH - BBC Radio 1 Live Lounge

27. september 2014 at 8:44 | Linda |  Photogallery Updates

Ellie včera ráno se po delší době vrátila do ateliérů BBC Radio 1, kde natáčela Live Lounge. Tentokrát byla ve společnosti s DJ Fresh, se kterým spolupracovala na nové veri písně Flashlight a který také pomáhal při tvorbě a oživení druhého alba. Ellie zazpívala cover All I Want od skupiny Kodaline a Flashlight. Níže přidávám fotky od paparazzi při příjezdu na místo, poté z natáčení a na závěr video.


Appearances > 2014 > SEPTEMBER 26TH - BBC Radio 1 Live Lounge [12x]


VIDEO: The New Classic by Iggy Azalea and Ellie

25. september 2014 at 15:05 | Linda |  Videos
Rapperka Iggy Azalea na svém twitteru oznámila, že její spolupráci s Ellie Goulding můžeme slyšet n traileru k filmu Kingsman: The Secret Service. Krátký úryvek písničky můžete slyšet od 1:40. Písnička nese název The New Classic a měla by být propuštěna v následujícím týdnu.


Family

23. september 2014 at 18:00 | Linda

Tracey Goulding (rozená Clark)
Matka
Matka Ellie a jejího bratra Alexe. provdala se za arthura Goulding, ale po čase se z neznámého důvodu rozešli. Tracey se poté opět zasnoubila s tetovaným řidičem kamionů, ale opět po 15 letech se spolu rozešli.

Ellie se narodila jako druhé dítě ze čtyř, když matka pracovala v supermarketu, aby vyšli s penězi. Bydleli v obecním domě v Lyonshall, Hereford. Trary byla umělkyní a fanouškem hudby. Dokonce hrála v punkové kapele Siouxsie and the Banshees a pracovala pro různé nahrávací společnosti. Ellieš svou matku vnímá v pohodě, řekla o ní: "Moje maminka je teď opravdu podpůrná. Je fascinovaná tím, co se teď kolem mě a mojí kariéry děje. Je na mě pyšná."

Tracey si myslí, že showbusiness učinil Ellie jistější a víc sama v sebe věří.

Arthur Goulding
Otec
Hrál v kapelách na kytaru a opustil rodinu, když bylo Ellie 5 let. Nějaký čas se s Ellie vídal o víkendu, ale najednou se vypařil. Ellie si kladla otázky co se stalo. Ellie to nesla psychicky špatně a nevěřila lidem, hlavně mužům. Postupem času na něho přestala myslet, už ji nezajímá kde je a je spokojená se svým přítelem Dougie Poynterem. Tím odstranila strach z mužů.

Nevlastní otec
Matka si provdala hned po tom, co ji opustil první manžel. Nevlastní otec je řidičem kamionů.


Jordan Harley Williams
nejmladší, nevlastní sestra
Jordan je jednou ze tří dcer Tracey. Je nejmladším členem Goulding rodiny. Nedávno Ellie doprovázela na prestižní udělování cen The BRITs Awards 2017.


Isabel Goulding (Crann)
starší sestra
Dcerou Tracey a Arthura Goulding. Isabel se provdala za Marka Crann v roce 2015 a mají spolu holčičku Libby.


Alex Goulding
bratr
Basák, producent, DJ, hraje v kapele The 45's.

Calvin Harris about Cooperation with Ellie

23. september 2014 at 17:22 | Linda |  News and Information

Už je to delší dobu, co jsem přidávala osobní fotografie Calvina Harrise a Ellie z nahrávacího studia. Včera Calvin v rozhovoru pro Big Top 40 potvrdil, že na jeho novém albu se objeví písnička, na které spolupracoval s Ellie.

Pro náš rozhovor před jeho vystoupením na iTunes Festival Calvim oznámial, že dokončil nahrávání písně s Ellie Goulding a označuje to jako "nejlepší věc, jakou kdy udělal".

Calvim stále nahrává své album a zatím není známo datum vydání nebo název alba. Calvim už dříve spolupracoval s Ellie a to na písni I Need Your Love, takže doufám, že nová píseň bude stejně tak dobrá, jako je tato.

EllieGDaily on Facebook

21. september 2014 at 16:02 | Linda |  Site and Info

Rozhodla jsem se blog dát i na stránku Facebook, kde budete moct sledovat informace jako první. Tím chci také odkazovat na blog, aby to tady mělo nějaký smysl a nepsala se článkama pro pár čtenářů. Budu ráda, když stránku označíte jako "To se mi libí". Děkuji moc :) Odkaz na stránku.

Ellie was hurt in a morning run

21. september 2014 at 9:50 | Linda |  News and Information

Britský bulvár DailyMail včera napsat článek o ranní nehodě Ellie, když si šla zaběhat po Londýně. Utrpěla zranění nohy a natrženého rtu.

Popstar Ellie Goulding má nyní dobrý důvod, proč se oblékat více zářivého oblečení, když si jde zaběhat. Zpěvačka utrpěla zranění při srážce s mužem během ranního běhu, kdy měla na sobě šedé oblečení a čepici.

Blízký přítel zpěvačky řekl: "Ellie má natrhnutý ret, zraněnou nohu a je v šoku. Nemá ráda, když ji někdo ruší při cvičení. Ale ta nehoda ji naučila, že je lepší si všimnout než být nakonec zraněná. Běhá 4x nebo 5x týdně a nyní nemůže pokračovat v této rutině kvůli hloupému zranění."

Ellie sings for Prince Harry at his birthday party

21. september 2014 at 9:31 | Linda |  News and Information

Ve středu 17.9. Ellie zpívá na narozeninách prince Harryho, kterému je nyní 30 let. Podle stránke The Sun, Ellie zazpívala několik svých písniček pro prince a jeho hosty, včetně britské herečky Cressida Bonas a jeho bratra prince Williama v soukromém pokoji v Clarence House Swish.

Ale to není poprvé, co Ellie zpívala pro královskou rodinu, jak už jsem tady několikrát psala, zpívala také na svatbě Williama a Kate v roce 2011 v Buckinghamském paláci.

VIDEO: Jimmy Fallon "sings" Burn by Ellie

20. september 2014 at 15:27 | Linda |  Videos
V poslední epizodě zábavné show The Tonight Show With Jimmy Fallon, byly hosty Gwen Stefani a Blake Shelton. V pořadu se hrála soutěž přebíjení písničkama - každý si vybral píseň a "zazpíval ji", Jimmy Fallon si vybral Burn od naší Ellie (03:10). Doporučuje se podívat na celé video, protože je to opravdu sranda. :D


SEPTEMBER 16TH - London Fashion Week: British Vogue

20. september 2014 at 15:02 | Linda |  Photogallery Updates

Ellie se nedávno také zúčastnila večerní párty, kterou pořádal velvyslanec Barzum, magazín Vogue a J Crew ve Winfieldském domě. Na párty se hlavně oslavoval London Fashion Week, který se konal tento týden.


SEPTEMBER 14TH - London Fashion Week: Stella McCartney

19. september 2014 at 20:00 | Linda |  Photogallery Updates

Po velkolepé show Invictus Games Ellie zamířila přímo do královského britského institutu, kde měla přehlídku designérka Stella McCartney, která byla součastí London Fashion Week. Ellie doprovodil její přítel Dougie Poynter a zapózovala pro fotografy s kamarádkou Ritou Orou.
SEPTEMBER 14TH - Invictus Games

19. september 2014 at 19:16 | Linda |  Photogallery Updates

Jak už jsem vás dříve informovala, Ellie večer vystoupila na závěrečném koncertě Invictus Games v Londýně. Pro fotografy pózovala se svým přítelem princem Harrym.

Appearances > 2014 > SEPTEMBER 14TH - Invictus Games [113x]


SEPTEMBER 14TH - London Fashion Week: Topshop Unique SS15

19. september 2014 at 17:54 | Linda |  Photogallery Updates

Je měsíc září a s ním nám přichází nejrozsáhlejší akce London Fashion Week 2014. Ráno se Ellie zůčastnila módní přehlídky obchodu Topshop Unique, kde předváděla Cara Delevingne a v publiku s Ellie můžeme vidět celebrity jako Pixie Lott a další. Nejdříve pro vás mám fotky z příchodu a pak samotnou show.Ellie congratulates William and Kate

17. september 2014 at 13:11 | Linda |  News and Information

Tento týden královský pár princ William a Kate Middleton oznámili, že čekají druhé dítě. Ellie, která se přátelí s princem Harrym, poslala blahopřání rodičům už druhého potomka. Stránka Billboard zveřejnil o tom krátký článek:

Jakmile se Ellie dozvěděla, že William a Kate čekají druhé dítě, ihned se vyjádřila o této novince.
"Poslala jsem gratulaci, protože se přátelím s princem Harrym. Myslím, že pro všechny je to skvělá novina" řekla pro US Weekly. Nicméně její spojení je hlubší. Ellie není jen kamarádkou bratra Williama, prince Harryho, ale také zpívala píseň Your Song na královské svatbě Williama a Kate v roce 2011. Prvnímu potomkovi princi Georgovi je už přes rok a královský pár se může těšit na další.

"Myslím si, že je to krásné. Je to nádherný pár a jsem si jistá, že jsou to skvělý rodiči. Jsem za ně velmi šťastná."

SEPTEMBER 13TH - Arriving at the airport in Dublin, IRL

14. september 2014 at 10:26 | Linda |  Photogallery Updates

Včera ráno Ellie přistála se svým týmem v Dublinu, Irsku, kde večer proběhla její tajná show pro Guinness Amplify. Takže se můžeme těšit i na fotky z koncertu.


SEPTEMBER 12TH - Leaving Shoreditch House after her show in London, UK

13. september 2014 at 9:25 | Linda |  Photogallery Updates

Ellie byla včera večer vyfocena paparazzi, když odcházela z Shoreditch House v Londýně, kde se konala její akustická show. Ellie měla na sobě zajímavý outfit, gepardí tričko a černé šortky.


Interview from Toronto International Film Festival 2014

13. september 2014 at 9:05 | Linda |  News and Information

Můžou za to Game Of Thrones.
Britská popová hvězda Ellie Goulding komentuje její černé průhledné šaty ze síťoviny. Tyto šaty měla Ellie také na události Elton John, aukce proti rakovině, a připomínaly šaty ze slavného seriálu Game Of Thrones.

"Uvědomila jsem si, že jsem pokrytá krásnými šaty, mám ráda styl středověkých šatů jako je třeba v Game Of Thrones," řekla během odpoledne v exkluzivním rozhovoru pro RDIO House po akustickém představení.
"Začla jsem být závislá na nošení šatů, jako bych byla věčně na nějakých formálních akcích. Takže jsem řekla "Ne, musím udělat pravý opak" takže jsem si myslela, že pokud se chystáte na párty Eltona, můžete ze sebe něco odhalit."
"Je to tak nahovno lidi" řekla z malého jeviště, když si srovnávala šaty mezi písněmi během show v RDIO House. "Musím se ujistit, že je vše zakryto."
Byl to intimní akustický set, kde zpívala Guns and Horses, Anything Could Happen, Beating Heart (Divergent movie), I Need Your Love a Lights.
Dále Ellie řekla, že přechod z neznámé dívky na slavnou celebritu pro ni nebyl těžký. "Jsem dobrá v představování se lidem. Mám dobrý smysl pro humor a dobrý způsob jak se dívat na svět."

Toronto Sun

Ellie perform at Bacardi Triangle

12. september 2014 at 19:43 | Linda |  News and Information

Bylo oficiálně potvrzeno, že Ellie během víkendového Halloweenu vystoupí na akci Bacardí Triangle. na této akci se dále představí její kamarád Calvin Harris a Kendrick Lammar.

Trio bude pobívat na soukromém ostrově v Bermudském trojúhelníku po dobu tří dnů (od 30. října - 2. listopadu). Na akci se ukáže více jak 1000 hostů, kteří vyhráli vstupenku. Hvězdy budou ubytováni v pětihvězdičkovém hotelu Waldorf Astoria El Conquistador Resort v Puerto Rico. Fanoušci mohou očekávat tropické teploty, takže se můžou těšit na bazén k schlazení.

Ellie se o své účasti vyjádřila: "Hrála jsem na mnoha úžasných místech po celém světě - tato akce je neuvěřitelná."
Calvin Harris dodal: "Těším se na vystupování v Bacardi trojúhelníku, musí to být jedna z nejpropracovanějších a nejlepších párty."


Commercial for Nike 2014

12. september 2014 at 19:03 | Linda |  Photogallery Updates

Ellie v ranních hodinách byla viděna v ulicích Londýna, kdy se štábem natáčela reklamu a fotila photoshoot pro sportovní značku Nike. Koho jiného, než Ellie by mohli vybrat? Na některých fotografiích můžeme vidět i kaskadérku, které odskákala pár náročnějších scén. :D

Miscellaneous > Commercial > Nike 2014 > SEPTEMBER 9TH - Behind the Scenes [140x]


SEPTEMBER 4TH - Strengthening in a park in London, UK

10. september 2014 at 11:51 | Linda |  Photogallery Updates

Ellie v odpoledních hodinách byla viděna se svým osobním trenérem v ulicích v Londýně. Ellie běhala na trase a posilovala. Na fotkách ji můžeme vidět i nenalíčenou, ale podle mě vypadá dobře. Navíc nechápu lidi, kteří sportujou nalíčený. :D


SEPTEMBER 7TH - Massey Hall, Toronto

10. september 2014 at 11:40 | Linda |  Photogallery Updates

Jak jsem už dříve informovala, Ellie vystupovala v Torontu na Mezinárodním filmovým festivalu v podobě bezplatného koncertu. Během dne Ellie stihla navštívit studio místního rádia a večer vystupovala na podiu v Massey Hall.

Appearances > 2014 > SEPTEMBER 7TH - Massey Hall, Toronto [21x]