INTERVIEW: Nylon Magazine

10. august 2014 at 18:03 | Linda |  News and Information

Ellie Goulding poskytla rozhovor pro Nylon Magazine, pro který byl také nafocen photoshoot. Ellie mluví o hudbě, módě a dalším.

"Než začnete, nebude vám vadit, když bych si objednala šálek zeleného čaje?" Ellie Goulding žádá zdvořile, s jejím anglickým přízvukem, který je výrazný. "Je mi to líto, ale myslím, že ho potřebuju ještě dnes" směje se.
Sedí v kavárně na dolním Manhattanu, je ráno po vyprodaném koncertu v Madison Square Garden. Vzhledem k tomu, že strávila většinu času dvouhodinového představení bitím do bubnů, pobíháním po pódiu a dělání spontánních tanečních kroků, není divu, že potřebuje nový impuls.
na 27 let je to vyčerpávající show po téměř pěti letech od vydání svého prvního debutového alba Lights - ale díky sérii singlů, které vytvoří pěknou atmosféru a k tomu hezká holka nemá problém s přízní fanoušků. "Určitě mám fanoušky, kteří mi fandily už před pěkně dlouhou dobou a já jsem za to vděčná. Když jsem vyrůstala, byly zde kapely, které opravdu stály při mě a jsem hrozně ráda, že jsem s nima zůstala." Dost často se stává, že Ellie přijdou navštívit fanoušci do šatny před zahájením koncertu. Ellie to nevadí a je ráda.

Goulding vyrůstala v malém městečku Lyonshall ve Velké Británii, kde ve škole hrála na klarinet a učila se hrát sama na kytaru. Poté, co vyhrála hrstku pěveckých soutěží, odešla z University Of Kent a věnovala se hudbě na plný úvazek. Netřeba dodávat, že to bylo správné rozhodnutí - od vydání Lights se cesta k hudbě otevřela sama, spolupráce s Bruno Mars a vzhledem k vysoké poptávce své druhé album Halcyon rozšiřuje na Halcyon Days.
Všech 21 skladeb na Deluxe Edition jsou elektro taneční skladby jako Only You, My Blood a Tessellate. Album bylo napsáno téměř v přímořském městečku Dingle, Irsko. Pro Ellie to byl zážitek a přirovnáváho k něčemu náboženskému. Říká, že se tam chce vrátit a psát další hudbu. "Pomalu se škrábám k mému dalšímu stylu hudby, kterou teď poslouchám. Je to takový náhodný mix hip hopu a R&B, rocku a klasické hudby, tohle všechno může jít jakýmkoliv směrem. Ale můj hlas je pro mě nejdůležitější a chci, aby to byla vždy ta hlavní funkce v mé hudbě."
Když to posoudíme podle Instagramu, Goulding má potenciál měnit svůj životní styl. Fotky s rozkošnými koťátky ("fanoušci vědí, že miluju kočky, tak mi je pošlete a já vám je podepíšu"), také ráda fotí selfies a nosí oblečení značky NastyGal a Margiela. K závěru Ellie dopíjí svůj čaj a uvědomuje si, že za dveřmi čekají její přátelé.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se ti tento blog?

Ano
Ne

Comments

1 Andie Andie | Email | Web | 11. august 2014 at 10:35 | React

Ahoj Lindo, jenom chci oznámit, že na blogu vyhlašuji Hiatus.
http://andiegraphic.blog.cz/1408/hiatus-11-8-18-8

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement