August 2014

Ellie is part of soundtrack of the The World Made Straight

30. august 2014 at 16:34 | Linda |  News and Information

Písničky Ellie Goulding se objeví na dalším soundtracku k filmu podle knihy The World Made Straight. Kromě Ellie se na soundtracku podílejí dále Glen Hansard a Steve Earle.

Film režíruje David Burris a měl by být v kine v roce 2015. Doufejme, že Ellie nahraje zcela novou píseň pro film, druhá možnost je, že použijí písničky z Halcyon. Mě osobně by se líbila druhá možnost, už se hrozně těším na její nové album se spousty novými songy. :)

Ellie and Dougie Poynter plan to marry?

29. august 2014 at 17:33 | Linda |  News and Information

A je to tady, přesně sem to psala v nedávném článku. Stále ale není vše potvrzené, mohl to jen sesmolit bulvár, aby byl zas o něco zajímavější.

Ellie Goulding a její přítel Dougie Poynter se tak milují, že jejich přátelé se domnívají brzkého sňatku. Všichni členové kapely McFly jsou ženatí až na Dougieho, který může tímto cítit nátlak. Basista McFly a jeho přítelkyně Ellie Goulding už začli hovořit o "uvázání uzlu".

Pár má mezi sebou šílenou lásku a přátelé jsou přesvědčeni, že je jen otázkou času, kdy Dougie přijde s návrhem. Blízký zdroj řekl: "Museli už o tom mluvit a kdyby se Dougie zeptal, jsem si téměř jistý, že Ellie by odpověděla ano". Dougie je obklopen přáteli, kteří jsou všichni v manželství a určitě by se nebránil sňatku.

"Dougie se zcela změnil. Je na něm něco zvláštního, kdo teda chápe, čím si musel projít a je vidět, že se k ní chová velmi krásně."

Ellie už hovořila o tom, že trpí ochromující úzkostí a má také nízké sebevědomí, přátelé se tedy obrací na Dougieho, který byl před třemi lety v léčebně, kde se léčil ohledně depresí, alkoholu a drog - chtějí po něm, aby jí pomohl překonat problémy a začla si víc věřit.

Zdroj řekl: "Ellie měla těžké časy v průběhu let a to zejména pokud jde o sebevědomí. Ellie se cítí určitě lépe po bohu Dougieho, než s jejími předchozími milenci". (Skrillex, Greg James,...)

Ellie will be at Toronto International Movie Festival

28. august 2014 at 11:02 | Linda |  News and Information

V dalším měsíci se můžeme těšit na další vystoupení Ellie na festivalu Toronto International Movie Festival, který má speciálního partnera RDIO. Lidé se můžou těšit na skvělé akce, dárky, živou hudbu a bezplatnou show Ellie Goulding. Tato celá akce bude trvat 11 dní.

Show ellie se uskuteční 6. září 2014. Fanoušci mohou získat vstupenky na Ellie Goulding, poslouchat živou hudbu, vyzkoušet výrobky RDIO. K dispozici bude také zdrama jídlo a pití.

Interesting Facts #4

27. august 2014 at 15:49 | Linda |  Facts

1. V listopadu roku 2012, měsíc po rozchodu se skrillexem Ellie byla spatřena s hvězdou filmu War Horse, Jeremy Irvine. V roce 2013 jejich vztah skončil.
2. V září roku 2013, zpěvák Ed Sheeran řekl, že randil s Ellie v létě do předávání cen VMA.
3. Zpěvačka byla spojována z členem skupiny One Direction, Niall Horan, ale tyhle pověsti odmítala komentovat.
4. Ellie ve videoklipu k Anything Could Happen nosila pod šaty neopren, aby necítila chlad od moře.


5. Miluje, když lidem může koupit knihu a alkohol jako dárek.
7. Miluje všechny druhy sýrů.
8. Její přírodní barva vlasů je brunet, ne blond.
9. Je blízká kamarádka s americkou folkovou zpěvačkou Lissie.
10. Je také svělá kamarádka s popovou zpěvačkou Lorde a Katy Perry.

AUGUST 26TH - ATT Showbox, Taipei

27. august 2014 at 15:12 | Linda |  Photogallery Updates

Mám zde další fotografie z koncertu ATT Showbox, který se uskutečnil v Taipei, Taiwan. Níže se můžete podívat na video. Jinak Ellie by měla odehrát ještě dva koncerty a pak se už vrátit do Londýna.

Appearances > 2014 > AUGUST 26TH - ATT Showbox, Taipei [16x]


VIDEO: Ellie helped the Future Sound Asia team

26. august 2014 at 12:02 | Linda |  Videos
Ellie pomohla týmu Future Sound Asia s jejich Ice Bucket Challenge hned po dokončení účinkování na Good Vibes Festival. Kdyby někoho zajímalo kdo je Future Sound Asia, tak je to společnost, která připravuje akce.


AUGUST 24TH - We The Fest 2014

25. august 2014 at 10:42 | Linda |  Photogallery Updates

Ellie včera vystupovala na dalším festivalu We The Fest 2014, který se konal v Jakartě, Indonesii. Bohužel kvůli tomuto festivalu se Ellie nezúčastnila předávání cen VMA, který se konaly ze včerejška na dnešek.

Appearances > 2014 > AUGUST 24TH - We The Fest 2014 [12x]Informations about third album

24. august 2014 at 17:07 | Linda |  News and Information

O třetím albu Ellie Goulding se začlo konečně opět mluvit, naposledy se o albu hovořilo v programu Allan Carr: The Chatty Men, kde Ellie řekla, že album by se mělo jmenovat Ellie. Dále víme, že album by mělo vyjít v roce 2015.

V rozhovoru s britskými novinami The Sun Ellie řekla, že album by mohlo být inspirované přírodou, kterou miluje a ráda se dívá na dokumentární filmy o přírodě, který uvadí David Attenborough. Dále uvedla, že její alba byly spíše o vztazích a rozchodech a nyní se cítí dokončit třetí album zcela jiným způsobem.

"V tuto chvíli se opravdu zabývám vědou a přírodou, četla jsem o počátku vesmíru a sleduju dokumentární filmy s David Attenborough - jeho hlas a jeho znalosti jsou úžasné, bylo by skvělé, kdyby jeho hlas byl na mém albu."

Dále řekla, že během jejího turné Halcyon Days chce začít psát nové písně, ale nemá tušení, kdy album vyjde. Album bude mít také určité téma, nebude to jen složka silných písní. Když Ellie byla na festivalu Summer Sonic 2014 v Tokiu, 17 srpna 2014, v rozhovoru řekla, že už píše třetí album.

"Právě jsem začla psát své třetí album."

AUGUST 17TH - Summer Sonic 2014

24. august 2014 at 12:50 | Linda |  Photogallery Updates

Konečně se objevily nějaké fotografie. Ellie se zúčastnila dalšího festivalu Summer Sonic 2014 v Tokyu. Mám zde pro vás pár fotek z koncertu, rozhovoru a níže video. Ellie na tomto koncertu svým fanouškům také sdělila skvělou zprávu! Po období festivalů začne psát své třetí album!

Appearances > 2014 > AUGUST 17TH - Summer Sonic 2014 [11x]VIDEO: ALS Ice Bucket Challenge

21. august 2014 at 11:03 | Linda |  Videos
Nominace neminula ani naší Ellie a nyní mám pro vás video jejího Ice Bucket Challenge. Ellie nechala na sebe vylít vodu s ledem na podiu. Ellie dále nominovala Cass Jam a Alana.


Drawing #1

20. august 2014 at 14:53 | Linda |  Other Graphic
Hrozně dlouho jsem si chtěla nakreslit tento obrázek, poprvé jsem ho dělala tužkou a od včerejška na dnešek jsem ho kreslila na tabletu a zde je výsledek. Jsem s tím celkem i spokojená, btw je to úkol do školy. :D Kliknutím na obrázek se vám otevře původní velikost.


Design #4

20. august 2014 at 12:33 | Linda |  Past Layouts
Ani ne po měsící je zde nový vzhled blogu. Včera jsem se trochu víc nudila. :D Tenhle design bych tady chtěla nechat dlouho, líbí se mi barvy i fotky, takže tak. Jak se vám líbí? :)


AUGUST 14TH - Beijing Exhibition Centre, China

19. august 2014 at 11:14 | Linda |  Photogallery Updates

Ellie 14.8. vystupovala už podruhé na svém mini-asijském turné. Show se konala v Beijing Exhibition Centre ve městě Peking. Škoda, že těch fotek je tak málo, s novinkama je to momentálně bída. :D Takže jdu doplňovat galerii. ;)


Personal & Fans Photos #3

18. august 2014 at 11:35 | Linda |  Photogallery Updates

Dnes nejsou žádné novinky, stejně jako včera, kromě těchto pár osoních fotografií, kdy byla Ellie v Tokiu a doprovázel ji její přítel Dougie.

Miscellaneous > Various > Personal & Fans Photos [10x]

10 Million Likes on Facebook

17. august 2014 at 13:43 | Linda |  News and Information
Ellie včera informovala na svých oficiálních facebookových stránkách, že stránka má už přes 10 milionů "To se mi líbí", takže přes 10 milionů fanoušků na facebooku. Kdo stále nemá stránku Ellie označenou jako "To se mi líbí", může to udělat ihned kliknutím na odkaz.


Interesting Facts #3

16. august 2014 at 14:25 | Linda |  Facts

1. Její přírodní barva očí je hnědá, v některých svých videoklipech nosí kontaktní čočky a proto její oči vypadají modře.
2. Její oblíbená komediální show je 30 Rock.
3. Ve své ložnici má plyšáky.
4. Nikdy neviděla Star Wars nebo Pána prstenů.
5. Ráda čte a učí se historii, hlavně o 1. a 2. světové válce.
6. Je velkým fanouškem rozeného kanaďana rappy Drake.
7. Kdyby dnes nebyla zpěvačkou, chtěla by být osobním trenérem.
8. Její oblíbená kniha je od Sebastiana Faulks, Bird song.
9. První vztah v období slávy měla s Gregem James, který je redaktorem Radio 1. Dali se dohromady v srpnu 2010, kdy měla Ellie první vystoupení, ale rozešli se v prosinci roku 2011.
10. Po spolupráci s americkým DJ Skrillexem, spolu začli randit po dobu sedmi měsíců. Rozešli se kvůli práci a vzdálenosti, kterou měli mezi sebou.

AUGUST 8TH - Hard Rock Hotel Ibiza

16. august 2014 at 12:07 | Linda |  Photogallery Updates

Málem jsem úplně zapomněla na jeden koncert, který se konal v Hard Rock Hotel v Ibize. Na fotkách můžeme vidět i vyfocený doprovodný zpěváky, zkráceně celý tým Ellie.

Appearances > 2014 > AUGUST 8TH - Hard Rock Hotel Ibiza [27x]

AUGUST 2014 - Hello Magazine

15. august 2014 at 18:33 | Linda |  Photogallery Updates

Ellie a její přítel Dougie se společně zúčastnili svatby jejich společného přítele a člena kapely McBusted Danny Jones, který si za ženu bral Georgii Horsley. Magazín Hello byl u toho a vydal speciální vydání ohledně svatby. Podle informací Ellie na svatbě zazpívala společně se skupinou McBusted.

Magazine Scans > 2014 > AUGUST 2014 - Hello Magazine [4x]

AUGUST 2014 - Sunday Times Style

15. august 2014 at 16:45 | Linda |  Photogallery Updates
► Source: ellie-g.com

Ellie se objevila na sprnové titulce magazínu Sunday Times Style. Toto číslo se zaměřuje na kampaň #FitNotThin. Níže se můžete podívat na scany a video ze zákulisí při focení photoshootu.

Magazine Scans > 2014 > AUGUST 2014 - Sunday Times Style [8x]


Ellie's Tattoos

15. august 2014 at 12:13 | Linda

Malé písmeno "J" - Bíle zbarvené tetování na boku
Většina tetování Ellie Goulding jsou diskrétní, ale malé bílé tetování "J" má vytetovaný na levém hrudním koši a nikdy se ho nepodaří vyfotit. Význam není zcela jistý, ale můžeme se domnívat, že to byla dříve pocta pro jejího přítele Greg James, se kterým Ellie chodila v lednu roku 2012. Ikdyž se pár už dávno rozešel, Ellie stále tvrdí, že "absolutně zbožňuje" Rádio 1 DJ.


Červený trojúhelník na zápěstí
Dalším tetováním je červený obrys trojúhelníku na vnitřní straně pravého zápěstí. llie miluje trojúhelníky a ve své písni "Wish I Stayed" zpívá: "Proč vždy kreslím trojúhelníky namísto slov, která si tenhle papír tolik zaslouží?"
Pro magazín QG řekla: "Druhý den jsem si nechala vytetovat náhodné tetování. Je to červený trojúhelník, všichni si myslí, že jsem bohémská, ale nejsem. Používala jsem celou dobu červené trojúhelníky. To musí něco znamenat - možná jsem, ale ještě to o sobě nevím. ale zjistím to brzy."


Bílá šipka na ukazováčku
Ellie si plánovala šipku vytetovat už v roce 2011 při cestě do Miami, ale nakonec si ji nechala vytetovat až v roce 2013. Byl to návrh, který vždycky chtěla. Ellie v Miami natáčela video v Salvation Tattoo Lounge v South Beach v Miami, kde požádala umělce v jednom studiu, aby ji navrhl několik skic šipek.


Červené tibetské tetování
Tetování si nechala udělat v listopadu roku 2013 a je to úplně něco jiného. Ne levém zápěstí má Ellie tibetskou mantru, jak zpívají budhisté "Om Mani Padmé Hum", což znamená klenost v lotosu. Je to mantra šesti slabik soucitu Bodisatvy.


Lotosový květ
Ellie má toto tetování vytetované na pravé straně hrudního koše umělcem Dr. Woo v Shamrock Social Club v Hollywoodu, CA. V dubnu 2014 se svým novým tetováním pochlubila na svém Instagramu. Podle buddhistické víry symbolizuje štěstí, osvícení a překonávání překážek v životě.


Lebka
Ellie si v březnu roku 2015 nechala potetovat svůj prostředníček na pravé ruce motivem lebky. Její přítel Dougie si ve stejný den taktéž nechal vytetovat lebku na stejné místo.