INTERVIEW: Sydney Morning Herald

24. june 2014 at 17:22 | Linda |  News and Information

Na webových stránkách Sydney Morning Herald byl zveřejněn rozhovor s Ellie Goulding. Rozhovor ukazuje nejlepší okamžiky kariéry naší blondýny.

Ellie Goulding rapidně zvýšila svou popovou hvězdu s její debutovým EP "An Introduction To...", která vyšla na konci roku 2009. Za méně než 5 let, britská zpěvačka a skladatelka se umístila s dvěma alby na prvních místech v britských žebříčcích. Ellie také nasbírala hodně fanoušků díky spolupráci se Skrillexem a Ed Sheeran.

Všechny tyto události jsou shrnuty do 40 měsíců. Žena, která hraje na svou vlastní sadu bubnů s úsměvy je královnou popu a její vlasy s pohupují při vykonávání show. O tomhle ale není zcela rozhovor.

Jaké jsou hlavní body, které máme na mysli v tomto rozhovoru? "Samozřejmě že zpívání na královské svatbě byl velký problém" říká. V dubnu 2011, zpívala v Buckinghamském paláci píseň Your Song, která byla na vrcholu hitparád té doby. Tato píseň tvořila soundtrack k prvnímu tanci vévody a vévodkyně z Cambridge.

V letošním roce získala cenu za Ženského sólového umělce na Brit Awards. "Když přemýšlím o minulosti, dívala jsem se na Brit Awards, když jsem byla mladá a jak to bylo zvláštní, když jsem byla jen pouhým milovníkem hudby. Tohle je nejlepší a nejdůležitější věc, která se mi stala."

Byla to třetí nominace na Brit Awards a Ellie si odnesla už druhou sošku domů poté, co vyhrála cenu kritiků v roce 2010.

Ačkoliv 5 let uplynulo, "trvalo 5 let, než si mě někdo všimnul" přiznala se ellie. Před jejím úspěchem, je to rodinná historie neúspěšných vystoupení. Pozitivní stránkou bylo, že nějaký předpoklad byl pro rozvoj z nejsilnějších popových hlasů současnosti. "Neměla jsem vždycky takový hlas" přiznává Ellie.

I když se naučila brzo hrát na klarinet a kytaru a písně psala ve svých 15 letech, Ellie se rozhodla studovat univerzitu drama a hudby. "Byl to skvělýnápad. Ale nikdy jsem si nemyslela, že by se to skutečně stalo. Opravdu nevím, jak se vypořádám se životem v dalších letech. Mění se po celou dobu. Neustále se otáčím a za rohem se objeví něco šíleného. Kdo ví? Za pár let budu jednat."
Nelituje studiom herectví, ale až teď ji to trochu pomohlo jako zpěvačce. "Oboje je velmi odlišné. Herectví je o hraní někoho jinýho - býti úplně jiná postava. Když zpívám, tak jsem sama sebou"

"Je to trochu fyzicky a hlavně psychicky vyčerpávající hrát na koncertech noc po noci" říká a při cestování má aspoň čas na skladání nové hudby. "Když myslím na domov, kde jsem se narodila, hned jse mi chce psát."

Rodným městem je obec Lyonshall v Midlands, západní Anglie.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama